Statystyki kredytów hipotecznych wypłaconych moim klientom
Przejdź do kursu

Jeśli nie posiadamy odpowiedniego kapitału, to do zakupu nieruchomości stosujemy kredyt hipoteczny. Albo różne jego odmiany – pożyczki hipoteczne, kredyty refinansujące, konsolidacyjne, kwoty wolne. Patrząc na statystyki kredytów hipotecznych, które uruchomiliśmy naszym klientom, stwierdzam, że samo uruchomienie kredytu nie jest wielką sztuką. Wystarczy mieć zdolność kredytową, złożyć wniosek do banku/banków i poczekać na decyzję. Wyzwaniem są natomiast:

  • Uzyskanie odpowiedniej kwoty (albo uzyskanie w ogóle kredytu). To w przypadku “słabych” albo niskich z perspektywy banku dochodów i niskiej zdolności kredytowej.
  • Otrzymanie możliwie najtańszego kredytu. Nie tylko pod kątem wysokości raty, ale też wszystkich kosztów dodatkowych.
  • Uzyskanie kredytu o preferowanych warunkach. Np brak kosztów uruchomienia albo dodatkowych ubezpieczeń, z możliwością wcześniejszej spłaty/nadpłaty.
  • Odpowiednie zabezpieczenie kredytu (co oczywiście też robimy, że pomimo posiadania długu czuć się i być odpowiednio zabezpieczonym!).

I to wszystko robimy oczywiście na co dzień, wspierając klientów w uzyskaniu możliwie najkorzystniejszego kredytu hipotecznego 🙂 Jeśli planujesz zaciągnięcie takiego zobowiązania, to skorzystaj z przygotowanych materiałów. Albo skontaktuj się ze mną bezpośrednio: kontakt.

STATYSTYKI KREDYTÓW HIPOTECZNYCH