Przejdź do kursu

SZYMON MRUGAŁA

Doradca finansowy z 9 letnim stażem. Autor bloga finansowego i kanału edukacyjnego na Youtube. Wielokrotny prelegent na różnych wydarzeniach i konferencjach biznesowych. Autor kursu online o zakupie nieruchomości. Aktywnie razem ze swoim zespołem obsługuje ponad 500 klientów indywidualnych oraz ponad 50 przedsiębiorstw w zakresie wszystkich produktów finansowych, jakich mogą potrzebować: kredytów, ubezpieczeń, inwestycji.

Moim celem jest dobieranie właściwych rozwiązań finansowych dla moich klientów na różnych etapach rozwoju ich życia prywatnego oraz ich firm.

Niejednokrotnie optymalizuję również posiadane przez moich klientów umowy finansowe poprzez obniżenie kosztów kredytu bądź zamianę ubezpieczeń na lepsze i bardziej aktualne. Zaoszczędzając tym samym środki mamy dzięki temu budżet na dodatkowe oszczędzanie bądź inne wydatki.

Zależy mi na kompleksowej i długofalowej współpracy. Klienci mają dzięki temu specjalistę dostępnego w każdej chwili na telefon mogąc skonsultować każdy ważny dla nich aspekt – od poważnych spraw jak zakup nieruchomości, zainwestowanie oszczędności czy zaplanowanie inwestycji w firmie po drobne, kiedy bank przysyła niezrozumiałe pismo i trzeba przebrnąć przez wszystkie drobne kruczki żeby doszukać się prawdziwego, ukrytego znaczenia. Dzięki takiemu podejściu na współpracy korzystają obie strony, ponieważ im więcej transakcji zrobimy wspólnie, tym więcej klient zaoszczędzi na produktach finansowych korzystając z najlepszych możliwych.

Jako przedsiębiorca mam również doświadczenie w rozwijaniu dwóch projektów biznesowych na terenie Krakowa.

Prywatnie zdobywam kolejne pasma górskie, trenuję kalistenikę, okazjonalnie startuję w maratonach, biegach OCR i krok po kroku dążę do spełniania własnej listy planów i marzeń.

 • 200+

  Wypłaconych kredytów

 • 500

  Klientów w obsłudze

 • 1700

  Umów finansowych uruchomionych klientom

 • 9

  Lat doświadczenia

 • 1000

  Przeprowadzonych konsultacji

 • 4

  Osoby w zespole

O mnie

SPRAWDŹ OPINIE KLIENTÓW O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

Pracowałam z Szymonem podczas przygotowań do nagrywania szkoleń on-line. Szymon posiada niezwykły dar w zakresie współpracy z ludźmi: naprawdę ma w sobie misję pomocy, porady i szerzenia wiedzy ekonomicznej z zakresu nieruchomości. Potrafi w bardzo prosty i jasny sposób wytłumaczyć zawiłości związane z kredytami hipotecznymi, rynkiem nieruchomości i finansów. Ta chęć pomocy przekłada się na prawdziwość i spójność tego o czym, i jak mówi. Polecam szkolenia Szymona, wróżę mu dużą karierę w mediach.

Maja Drexler, CEO Kaizen Media Sp. z o.o.

Szymon to człowiek z pasją. Z racji tego że pasja tworzy profesjonalizm to wszystkie zaproponowane rozwiązania były biznesowo starannie dobrane i odzwierciedlały moje aktualne potrzeby. Szanuję tego doradcę finansowego- nie tylko dlatego że stawia na pierwszym miejscu klienta a nie swoje własne ambicje zawodowe czy plany sprzedażowe ale przede wszystkim dlatego że można mu zaufać. Dałabym mu nawet przejechać się moim samochodem 😉 W dzisiejszym świecie mieć pełne zaufanie do doradcy finansowego to duży komfort. Z Szymonem wszystko załatwia się "In buona fede"dlatego polecam go serdecznie.

Klaudia Opuchlik, technical Quality Specialist presso Print Systems Sp. z o.o.

Szymon jest znakomitym doradcą finansowym. Pomógł mi wybrać odpowiedni kredyt pod zakup mieszkania i wyjaśnił wszelkie wątpliwości związane z procesem. Wraz z zespołem pomógł mi przeprowadzić wniosek od złożenia do uruchomienia kredutu wraz z ubezpieczeniem nieruchomości. Polecam w 100%!

Paweł Sucharzewski, Java Software Engineer w Ailleron

Szymona znam już od wielu lat i z różnych kontekstów: jako rzetelnego i uczciwego doradcę finansowego, serdecznego Kolegę, zaangażowanego lidera grupy mastermind. O Szymonie mogę napisać wiele pozytywów, jednak najważniejsze jest dla mnie to, że przez te wszystkie lata konsekwentnie i etycznie dąży do wytyczonego celu, a przy tym pozostaje uczciwy i prokliencki. Potrafi słuchać, sensownie i racjonalnie doradzać oraz prosto i jasno tłumaczyć, czasem zawiłe, kwestie finansowe (co udowadnia zarówno na swoim blogu jak i kanale YouTube). Podziwiam Szymona za jego dążenie do ponadprzeciętnych wyników w każdej dziedzinie, chęć do udzielania wsparcia i pomagania innym oraz dzielenia się wartościową wiedzą, a także proaktywność i inicjatywę.

Michał Stolarczyk, Psycholog, konsultant kariery i biznesu, właściciel serwisu szkolenia-bhp24.pl, trener umiejętności psychospołecznych

Współpracuję z Szymonem już ponad rok. Dał się poznać jako profesjonalista z ogromną wiedzą z zakresu finansów. Zawsze dyspozycyjny i na bieżąco z obecnie najlepszą ofertą rynkową. Dzięki niemu uzyskałem kredyt na dużo korzystniejszych warunkach.

Bartłomiej Włodarczyk, Starszy Spedytor Drogowy

POZNAJ MÓJ ZESPÓŁ

Obsługa klienta na wysokim poziomie wymaga również wysokich kompetencji. Dlatego dzielimy się specjalizacjami i każde z nas odpowiedzialne jest za inny obszar. Gramy jednak do tej samej bramki dobierając klientom możliwie najlepiej dopasowane i możliwie najtańsze rozwiązania finansowe

Anna Michałek

Specjalista ds. kredytów hipotecznych

Ania Michałek to magister ekonomii na kierunku ekonomicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2016 roku działa w branży finansowej, a jej specjalizacją są kredyty hipoteczne. W pracy Ania wyróżnia się zarówno uśmiechem, jak i skutecznością. Pasją Ani są podróże – odwiedziła już 30 krajów, m.in. Nepal, Islandię, Mongolię, Chiny, Iran, Izrael, Jordanię czy Algierię. Obecnie rozwija swoje umiejętności w kitesurfingu.

Magdalena Kośmider

Specjalista ds. ubezpieczeń majątkowych

Łukasz Jewulski

Specjalista ds. obsługi klienta

Łukasz Jewulski swoje myślenie logiczne i analityczne (niezbędne w pracy doradcy finansowego!) rozwijał na studiach technicznych na Akademii Górniczo Hutniczej, które ukończył z tytułem inżyniera. Natomiast podstawy wiedzy ekonomicznej pogłębiał na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie szczególną uwagę skupił na funduszach inwestycyjnych, będących tematem pracy magisterskiej. Łukasz jako wolontariusz brał udział w kilku edycjach Szlachetnej Paczki oraz jako tutor dla jednego dziecka w Akademii Przyszłości. Specjalizuje się przede wszystkim w tematyce ubezpieczeń zdrowotnych i życiowych oraz rozwiązań inwestycyjno-oszczędnościowych.

Iryna Kosheiko

Iryna Kosheiko

Specjalista ds. obsługi klienta – język ukraiński, rosyjski

Iryna Kosheiko to ekspert finansowy o wykształceniu wyższym z zakresu ekonomii. W 2018 roku rozpoczęła swoją karierę w obszarze finansowym. Iryna aktywnie obsługuje klientów w języku polskim, ukraińskim oraz rosyjskim. W pracy lubi konkretne, szybkie i analityczne podejście. Poza pracą z klientami jest też liderem pięcioosobowego zespołu. Iryna w ciągu ostatnich 5 lat odwiedziła już 18 różnych krajów (m.in. Karaiby, Tajlandię, Bali). Woli zdecydowanie cieplejsze kierunki i samodzielne planowanie podróży.

O PHINANCE

Firma Phinance S.A. to mój dom. Dlaczego ją wybrałem? Ponieważ jest największą niezależną firmą pośrednictwa finansowego w Polsce. Od 19 lat działa na polskim rynku zabezpieczając spokój swoich Klientów.

Phinance współpracuje obecnie z wszystkimi najważniejszymi instytucjami finansowymi w Polsce, w tym z bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi, towarzystwami funduszy inwestycyjnych.

Filary działalności Phinance to:

niezależność – współpracując z prawie 50 instytucjami finansowymi dajemy naszym klientom realną możliwość wyboru

długofalowość – nastawiamy się na współpracę z klientem dopóki “śmierć nas nie rozłączy”

kompleksowość – możemy dostarczyć naszym klientom każdy produkt finansowy, które będą potrzebować

zasady – zbiór zasad etycznych, którymi kierują się doradcy finansowi

kontrola – działalność Phinance jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego i Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Współpracuję z uznanymi bankami i instytucjami finansowymi, zawsze mając na celu uzyskanie najlepszej oferty dla moich klientów. Działam w oparciu o licencję Komisji Nadzoru Finansowego.

Sprawdź moje uprawnienia

MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA CIEBIE

Czym kierujesz się, kiedy planujesz domowe wydatki lub kiedy inwestujesz w rozwój własnej działalności? Skorzystaj z materiałów, które tworzę, poszerzaj swoją wiedzę i podejmuj świadome decyzje finansowe w życiu i w pracy.

Wygłaszam prelekcje

Z pasją i zaangażowaniem zajmuję się przekazywaniem wiedzy w zakresie finansów. Wygłaszanie prelekcji to nie tylko moje zawodowe powołanie, ale również okazja do dzielenia się doświadczeniami i inspiracji w tej dynamicznie zmieniającej się dziedzinie. W ciągu ostatnich lat miałem przyjemność prowadzić wykłady w wielu miejscach – od akademickich auli, poprzez konferencje biznesowe, aż po spotkania w lokalnych społecznościach. Tematy, które poruszam, są różnorodne: od podstaw ekonomii, przez zarządzanie finansami osobistymi, aż po bardziej zaawansowane zagadnienia inwestycyjne. Wierzę, że edukacja finansowa to klucz do niezależności i świadomych decyzji, dlatego z pełnym poświęceniem dążę do tego, by każdy uczestnik moich prelekcji mógł czerpać z nich jak najwięcej wartościowych informacji.

Moi klienci

Szymon po godzinach

Prywatnie zdobywam kolejne pasma górskie, trenuję kalistenikę, okazjonalnie startuję w maratonach, biegach OCR i krok po kroku dążę do spełniania własnej listy planów i marzeń.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!

NAPISZ, ZADZWOŃ LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ. MOŻESZ LICZYĆ NA:

 

 • Bezpłatną i profesjonalną analizę finansową
 • Pełną niezależność w doborze rozwiązań finansowych
 • Szybkie doradztwo w sprawach finansowych
 • Gwarantuję, że dostarczam możliwie najtańsze i najlepiej dopasowane rozwiązania finansowe

 

T: 500519511

M: KONTAKT@SZYMONMRUGALA.PL

FORMULARZ KONTAKTOWY

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close