Referencja - Szymon Mrugała Ekspert Finansowy
Przejdź do kursu

Opinie z Google

Adam Michalak
Adam Michalak
14:26 26 Jul 21
Pełne zrozumienie klienta, szybki kontakt, profesjonalizm i doświadczenie.
Brygida Moskal
Brygida Moskal
13:21 19 May 21
Świetne podejście do klienta i zrozumienie potrzeb. Bardzo polecam współpracę z Szymonem! Profesjonalna obsługa finansowa i szukanie najlepszych rozwiązań finansowych, dostosowanych do możliwości klienta 🙂
Magdalena Wojas
Magdalena Wojas
07:38 10 Dec 20
Super podejście i współpraca. Widać zaangażowanie i dbanie o klienta. Bardzo rzetelny i pomocny, poprowadzi każdą sprawę 😉 Polecam tego Eksperta!
Lidia Polańczyk
Lidia Polańczyk
12:18 12 Aug 20
Pan Szymon to prawdziwy profesjonalista, kierujący się przede wszystkim interesem klienta. Lubi dzielić się wiedzą stąd często spotkania trwają dłużej niż zakładałam, to w tym przypadku duża zaleta 🙂
Kasia Kownacka
Kasia Kownacka
13:51 01 Oct 19
Korzystałam z konsultacji u Szymona i serdecznie wszystkim je polecam! Szymon ma bogatą wiedzę na temat finansów i posiada umiejętność dzielenia się nią w sposób przystępny. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i szybko przechodzi do konkretów.
Wio Lii
Wio Lii
17:53 23 Aug 19
Z czystym sumieniem polecam współpracę z Szymonem! Bardzo jasno rozjaśnił mi kwestie budowania zdolności kredytowej, zakupu nieruchomości (również TBSów) oraz ubezpieczenia dla osób na działalności gospodarczej. A zaznaczę, że byłam totalnym finansowym laikiem. Szymon pomógł mi także zrozumieć, jak lepiej zarządzać swoim portfelem na co dzień. Konsultacje przebiegają w miłej i konkretnej atmosferze, Szymon jest zawsze do dyspozycji i do każdego podchodzi bardzo indywidualnie. Warto właśnie z nim uporządkować swoje finanse i planować przyszłe wydatki.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Recenzje z LinkedIn

Paweł Sucharzewski – Java Software Engineer w Ailleron

Szymon jest znakomitym doradcą finansowym. Pomógł mi wybrać odpowiedni kredyt pod zakup mieszkania i wyjaśnił wszelkie wątpliwości związane z procesem. Wraz z zespołem pomógł mi przeprowadzić wniosek od złożenia do uruchomienia kredutu wraz z ubezpieczeniem nieruchomości. Polecam w 100%!

Michał Stolarczyk – Psycholog, konsultant kariery i biznesu, właściciel serwisu szkolenia-bhp24.pl, trener umiejętności psychospołecznych

Szymona znam już od wielu lat i z różnych kontekstów: jako rzetelnego i uczciwego doradcę finansowego, serdecznego Kolegę, zaangażowanego lidera grupy mastermind. O Szymonie mogę napisać wiele pozytywów, jednak najważniejsze jest dla mnie to, że przez te wszystkie lata konsekwentnie i etycznie dąży do wytyczonego celu, a przy tym pozostaje uczciwy i prokliencki. Potrafi słuchać, sensownie i racjonalnie doradzać oraz prosto i jasno tłumaczyć, czasem zawiłe, kwestie finansowe (co udowadnia zarówno na swoim blogu jak i kanale YouTube). Podziwiam Szymona za jego dążenie do ponadprzeciętnych wyników w każdej dziedzinie, chęć do udzielania wsparcia i pomagania innym oraz dzielenia się wartościową wiedzą, a także proaktywność i inicjatywę. Polecam współpracę z Szymonem zarówno jako z doradcą finansowym, liderem i przedsiębiorcą, mentorem i doradcą, a także (a może przede wszystkim) z człowiekiem 🙂

Adrian Skarżyński – Coach/Consultant/Trainer

Szymon był uczestnikiem moich szkoleń i warsztatów w ramach Akademii Lidera. Jako trener jestem pod ogromny wrażeniem jego postawy zaangażowania, ciekawych refleksji oraz kultury, która prezentował podczas każdego modułu. Szymona rekomenduję jako odpowiedzialnego, pro-aktywnego i stawiającego na wysoką jakość przedsiębiorcę. Z sukcesem od wielu lat prowadzi grupę master mind oraz jest inspiracją dla wielu w obszarze budowania własnej marki w internecie. Uważam również, że posiada talent do tworzenia rzetelnych i ciekawych treści z obszaru zarządzania finansami. Potwierdzam, ponieważ miałem przyjemność brać udział oraz być beneficjentem powyższych inicjatywach.

Maja Drexler – Kaizen Media Sp. z o.o.

Pracowałam z Szymonem podczas przygotowań do nagrywania szkoleń on-line. Szymon posiada niezwykły dar w zakresie współpracy z ludźmi: naprawdę ma w sobie misję pomocy, porady i szerzenia wiedzy ekonomicznej z zakresu nieruchomości. Potrafi w bardzo prosty i jasny sposób wytłumaczyć zawiłości związane z kredytami hipotecznymi, rynkiem nieruchomości i finansów. Ta chęć pomocy przekłada się na prawdziwość i spójność tego o czym, i jak mówi. Polecam szkolenia Szymona, wróżę mu dużą karierę w mediach. Maja Drexler

Jacek Paleczny

Polecam Szymona jako doradcę finansowego. Za każdym razem miła współpraca i dobór odpowiednich produktów finansowych. Potrafi wspaniale słuchać drugiej osoby 🙂 Będę wracał po kolejne porady.

Magdalena Makselon – Junior .NET Developer w GISON Kraków

Polecam Szymona jako bardzo kompetentnego doradcę finansowego. Już wielokrotnie udało nam się współpracować i każdorazowo wychodziłam ze spotkania zadowolona i bogatsza o nową wiedzę z zakresu finansów, którą Szymon bardzo chętnie się dzieli. Z takim doradcą u boku jestem spokojna o moją finansową przyszłość.

Anna PARYŚ – Senior Accountant Accounts Payable w Kingfisher plc

Serdecznie polecam pana Szymona. Cechuje go dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość. W każdym momencie mogłam liczyć na jego pomoc i odpowiedzi na moje pytania. Posiada wysoką wiedzę, a praca to jego pasja:)

Bartłomiej Włodarczyk – Starszy Spedytor Drogowy

Współpracuję z Szymonem już ponad rok. Dał się poznać jako profesjonalista z ogromną wiedzą z zakresu finansów. Zawsze dyspozycyjny i na bieżąco z obecnie najlepszą ofertą rynkową. Dzięki niemu uzyskałem kredyt na dużo korzystniejszych warunkach.

Katarzyna Kownacka – inżynier

Wielokrotnie korzystałam z konsultacji Szymona i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu przeszliśmy do interesujących mnie tematów pomijając kwestie dla mnie oczywiste i w danym momencie nieistotne. Szymon zawsze odpowiada na wszystkie pytania i dostarcza wyczerpujących odpowiedzi. Serdecznie polecam!

Klaudia Opuchlik – Technical Quality Specialist presso Print Systems Sp. z o.o. #WaterTechnologyLover

Szymon to człowiek z pasją. Z racji tego że pasja tworzy profesjonalizm to wszystkie zaproponowane rozwiązania były biznesowo starannie dobrane i odzwierciedlały moje aktualne potrzeby. Szanuję tego doradcę finansowego- nie tylko dlatego że stawia na pierwszym miejscu klienta a nie swoje własne ambicje zawodowe czy plany sprzedażowe ale przede wszystkim dlatego że można mu zaufać. Dałabym mu nawet przejechać się moim samochodem 😉 W dzisiejszym świecie mieć pełne zaufanie do doradcy finansowego to duży komfort. Z Szymonem wszystko załatwia się "In buona fede"dlatego polecam go serdecznie.

Wioleta Lis – Copywriter / Content Specialist

Serdecznie polecam współpracę z Szymonem. Cechuje go indywidualne podejście i zorientowanie na klienta, dyspozycyjność, wysoka komunikatywność. Konsultacje przebiegają w miłej, ale konkretnej atmosferze.

Justyna Drupka – Customer Loyalty Manager w FreshMail

Pełen profesjonalizm oraz doradztwo na najwyższym poziomie.