Referencje

Co mówią o mnie moi klienci

Mateusz Dyrda, programista, 28 lat

Dzięki współpracy z Panem Szymonem udało nam się uzyskać kredyt hipoteczny na zakup wymarzonej nieruchomości. Oprócz uzyskania kredytu, zabezpieczyliśmy się polisami na różne ewentualności dzięki czemu spokojniej możemy patrzeć w przyszłość. W przyszłości na pewno będziemy współpracować z Panem Szymonem.

Agnieszka Suryło, rehabilitant, 35 lat

Z PANEM SZYMONEM WSPÓŁPRACUJE OD 2 LAT. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PROPOZYCJI JAKIE MI PRZEDSTAWIŁ, MIEDZY INNYMI ZATROSZCZYŁ SIĘ O UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE DLA CAŁEJ MOJEJ RODZINY, PRZEDSTAWIŁ MI RÓWNIEŻ ŚWIETNĄ ALTERNATYWE OSZCZĘDNOŚCIOWĄ ZABEZPIECZAJĄCĄ MOJĄ PRZYSZŁOŚĆ. JEST OSOBĄ BARDZO RZETELNĄ O DUŻEJ KULTURZE OSOBISTEJ. GORĄCO ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY Z PANEM SZYMONEM.

Magdalena Klimczyk, sprzedawca, 45 lat

Od 7 lat Jestem w Skandii, a od ok. roku współpracuje z Panem Szymonem.
Przyznam, że Pan Szymon jest najbardziej kompetentnym i odpowiedzialnym Doradcą finansowym z jakim dotychczas współpracowałam. Poświęca się swojej pracy i klientom. Szuka rozwiązania i propozycji w każdej możliwej dziedzinie finansowej dobierając odpowiednie produkty do potrzeb klienta. Posiada bardzo dużą wiedzę, którą potrafi w jasny i czytelny sposób przekazać.
Pan Szymon zaproponował mi nowe rozwiązanie emerytalne, oraz przedstawił korzystne połączenie ubezpieczenia na mieszkanie i samochód, z którego niebawem skorzystam.
Jest Osobą bardzo miłą, kulturalną i otwartą na ludzi .
Uważam, że Jest doskonałym i skutecznym Doradcą w swojej dziedzinie.
W 100% polecam każdemu Pana Szymona, jako swojego Doradcę.

Magdalena Dadak, kierownik, 30 lat

Pan Szymon jest osobą o wysokiej kulturze osobistej. Jego podejście do klienta jest bardzo profesjonalne. Jednocześnie wzbudza zaufanie i pozwala poczuć się swobodnie.

Analiza finansowa, którą przeprowadza Pan Szymon jest bardzo wnikliwa, tym samym skupia się na obszarach, które wymagają dodatkowego zabezpieczenia, tudzież takich w których można szukać oszczędności.

Pan Szymon chętnie odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości - jeżeli zagadnienie jest dla niego nowe szuka odpowiedzi i wraca do tematu, nie pozostawiając klienta w niewiedzy.

Moja współpraca z Panem Szymonem rozpoczęła się stosunkowo niedawno - mam nadzieję, że na przestrzeni kolejnych lat będzie ona tak samo owocna jak do tej pory.

Michalina Cienciała, programista, 28 lat

Jako posiadaczka kredytu hipotecznego chciałam polecić usługi doradztwa finansowego oferowane przez Pana Szymona Mrugałę. W wyniku przeprowadzonej przez Pana Szymona analizy udało się ustalić obszary moich finansów, w których można szukać oszczędności, oraz te, które warto byłoby dodatkowo zabezpieczyć.

Oszczędności udało się znaleźć w produktach ubezpieczeń wymaganych przez mój bank jako zabezpieczenie kredytu. Ubezpieczenia oferowane przez Pana Szymona w porównywalnej cenie do moich poprzednich, oferowały znacznie szerszy zakres ochrony (np. w cenie ubezpieczenia murów mieszkania mam teraz także ubezpieczenie mienie stałego i ruchomego oraz ubezpieczenie od kosztów poszukiwania przyczyny szkody).

Jeżeli chodzi o sprawy niezwiązane z kredytem, to poszukiwałam produktu będącego alternatywą dla ubezpieczenia grupowego, które niestety w mojej pracy nie jest oferowane – i tu również udało się Panu Szymonowi przedstawić ofertę którą byłam zainteresowana.

Polecam usługi Pana Szymona - poza tym, że dysponuje on szerokim wachlarzem bardzo  dobrych ofert różnego typu produktów finansowych, to potrafi również wytłumaczyć w przystępny sposób ich niuanse oraz dobrać właściwy typ produktu do potrzeb Klienta.

Katarzyna Kmiotek, doktorantka, 25 lat

Polecam pana Szymona jako kompetentnego doradcę finansowego. Po przeprowadzonej przez niego analizie finansowej okazało się, że jedynym niezabezpieczonym tematem była u mnie emerytura. Na podstawie mojej sytuacji zawodowej i finansowej pan Szymon zaproponował mi elastyczne rozwiązanie oszczędnościowe, w którym mogę oszczędzać środki z przeznaczeniem na emeryturę. Jestem w pełni zadowolona ze współpracy.

Katarzyna Kaczmarska, 25 lat

Współpracuję z Szymonem już od ponad 2 lat. Przez ten czas przekonałam się, że można liczyć na jego pomoc w wielu różnych aspektach dotyczących spraw finansowych.

Przede wszystkim pokazał mi świetne narzędzie do zarządzania moim programem oszczędnościowym. Uruchomiłam taką umowę już kilka lat temu z zamysłem oszczędzania na przyszłość, ale nie miałam się kogo poradzić w zakresie doboru odpowiednich funduszy. Szymon rozwiązał mój problem. Obecnie mogę na bieżąco dokonywać zmian w zależności od tego jaka sytuacja panuje na rynkach finansowych w Grecji, Ukrainie czy gdziekolwiek na świecie.

Drugi aspekt naszej współpracy dotyczy umów ubezpieczeniowych. Często podróżuję a decyzje o niektórych wyjazdach podejmuje dosyć spontanicznie. Mogę wtedy liczyć na Szymona. Mam pewność, że załatwi dla mnie odpowiednie ubezpieczenie i zajmie się wszystkimi formalnościami za mnie.

Polecam współpracę z Szymonem!