Partnerzy

Moja współpraca z klientami nie kończy się tylko na dobieraniu odpowiednich rozwiązań finansowych. Korzystając ze swojego doświadczenia i biznesowych kontaktów bardzo często łączę strony – moich klientów – by mogli korzystać ze swoich usług taniej i wygodniej. W obsłudze klientów pomagają mi poniższe firmy:

Marcin Matusiak jest Opiekunem Inwestora na Rynku Nieruchomości. Jego zadaniem jest wyszukanie okazji inwestycyjnych dla moich klientów oraz obsługa całego procesu – od kupna nieruchomości po jej sprzedaż lub wynajem.

Odbiór techniczny mieszkania/domu z termowizją pozwala odkryć wady, które nie są widoczne gołym okiem przez cały rok również latem. Robiąc profesjonalny odbiór ze specjalistą zmniejszasz ryzyko zakupu bubla. Skorzystajcie z usług firmy Kejor przed odbiorem lub zakupem nieruchomości.

Jakub Hab, starszy specjalista ds. BHP, Inspektor PPOŻ oraz Ochrony Środowiska zmniejsza ryzyko prowadzenia biznesu tworząc dedykowane szkolenia oraz rozwiązanie minimalizujące ryzyko wypadków w firmach.

Berenika Pawłowska wyszukuje dla moich klientów nieruchomości na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Zamiast przeglądać godzinami portale ogłoszeniowe sprecyzuj czego szukasz, a Berenika znajdzie dla Ciebie wymarzone mieszkanie i wynegocjuje atrakcyjną cenę zakupu.

Chcesz zrobić flipa, ale nie znasz się na nieruchomościach i nie chce Ci się nadzorować ekipy budowlanej? Skontaktuj się z Szymonem i Joanną Sypniowską, którzy specjalizują się w wyszukiwaniu, odnawianiu i sprzedawaniu z zyskiem nieruchomości. Jako inwestor przeznaczasz gotówkę (albo wkład własny + kredyt uzyskany z moją pomocą) a zarobkiem z transakcji podzielicie się uczciwie po połowie. Asia z Szymonem mają również w swojej ofercie mieszkania pod wynajem przynoszące ponadprzeciętne stopy zwrotu.

Biuro powstało w maju 2012 r. wyodrębniając się prawnie i organizacyjnie z biura z 15-letnim stażem, zaś właścicielka biura Katarzyna Puszko jest „najmłodszą księgową w Polsce”, gdyż jako jedyna otrzymała certyfikat księgowy w wieku poniżej 22 lat. Ta mieszanka doświadczenia z nowoczesnym podejściem pozwala obsługiwać klientów najwyższym poziomie.

Adwokat Aleksandra Szpiech dzięki ukończonej aplikacji komorniczej, sześcioletniemu doświadczeniu praktycznemu kancelarii komorniczych oferuje merytoryczne i praktyczne wsparcie w zakresie zabezpieczenia i egzekucji. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje by pomagać osobom fizycznym, przedsiębiorcom posiadającym zadłużenia lub mającym problem z wyegzekwowaniem należności

Arena Biznesu to grupa rekomendacji biznesowych, której członkiem są sprawdzeni i zaufani przedsiębiorcy pomagający sobie w dotarciu i obsłudze klienta. Od 2 lat jestem członkiem tej organizacji, dzięki czemu oprócz uruchomienia umowy finansowej wspieram moich klientów również w innych obszarach dla nich istotnych.

Krakowski Klub Asbiro zrzesza studentów, wykładowców, absolwentów oraz sympatków szkoły biznesu ASBIRO. Miałem przyjemność prowadzenia klubu w latach 2015-2016, a aktualnie można mnie tam spotkać jako gościa oraz okazyjnie prelegenta.

Na Targach Młodej Pary narzeczeni mają możliwość spotkania 200 wystawców z różnych obszarów. W jednym miejscu znajdą wszystko czego potrzebują w TYM dniu. Przy tej ważnej okazji regularnie prowadzę warsztaty i prelekcje finansowe, by przygotować przyszłe małżeństwa do mądrego zarządzania wspólnym budżetem oraz podejmowania rozsądnych decyzji finansowych.

Fundacja Zarabiaj na Pasji ma za zadanie wspomagać pracę pasjonatów z branży sportowej, tanecznej oraz fitness, dostarczając rozwiązań do mądrego i skutecznego prowadzenia firmy. Jako ekspert finansowy edukuję przedsiębiorców pasjonatów na konferencjach, webinarach organizowanych przez fundację i pomagam w bieżących wyzwaniach członkom społeczności.

logo małe

M3 Nieruchomości to firma powstała na bazie doświadczenia właściciela z pracy w biurze nieruchomości w Wiedniu a obecnie przekłada austriacką jakość usług na małopolski rynek od 2018 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w handlu, pośrednictwie oraz obsłudze prawnej związanej z nieruchomościami gruntowymi.

Jeśli masz interesujący produkt/usługę dla moich klientów albo Twoi klienci mogliby potrzebować mojego wsparcia – skontaktuj się ze mną w celu nawiązania współpracy