O mnie

Doradca finansowy z 6 letnim stażem. Autor bloga finansowego. Wielokrotny prelegent na różnych wydarzeniach i konferencjach biznesowych. Autor kursu online o zakupie nieruchomości. Aktywnie razem ze swoim zespołem obsługuje ponad 300 klientów indywidualnych oraz ponad 50 przedsiębiorstw w zakresie wszystkich produktów finansowych, jakich mogą potrzebować: kredytów, ubezpieczeń, inwestycji.

Moim celem jest dobieranie właściwych rozwiązań finansowych dla moich klientów na różnych etapach rozwoju ich życia prywatnego oraz ich firm.

Niejednokrotnie optymalizuję również posiadane przez moich klientów umowy finansowe poprzez obniżenie kosztów kredytu bądź zamianę ubezpieczeń na lepsze i bardziej aktualne. Zaoszczędzając tym samym środki mamy dzięki temu budżet na dodatkowe oszczędzanie bądź inne wydatki.

Zależy mi na kompleksowej i długofalowej współpracy. Klienci mają dzięki temu specjalistę dostępnego w każdej chwili na telefon mogąc skonsultować każdy ważny dla nich aspekt – od poważnych spraw jak zakup nieruchomości, zainwestowanie oszczędności czy zaplanowanie inwestycji w firmie po drobne, kiedy bank przysyła niezrozumiałe pismo i trzeba przebrnąć przez wszystkie drobne kruczki żeby doszukać się prawdziwego, ukrytego znaczenia. Dzięki takiemu podejściu na współpracy korzystają obie strony, ponieważ im więcej transakcji zrobimy wspólnie, tym więcej klient zaoszczędzi na produktach finansowych korzystając z najlepszych możliwych.

Jako przedsiębiorca mam również doświadczenie w rozwijaniu dwóch projektów biznesowych na terenie Krakowa.

Prywatnie zdobywam kolejne pasma górskie, trenuję kalistenikę, okazjonalnie startuję w maratonach i biegach OCR oraz realizuję po kolei swoje marzenia (mam ich ok. 50 na liście 🙂

Kancelaria Phinance to mój dom. Dlaczego ją wybrałem? Ponieważ jest największą niezależną firmą pośrednictwa finansowego w Polsce. Od 15 lat działa na polskim rynku zabezpieczając spokój swoich Klientów.

Phinance współpracuje obecnie z wszystkimi najważniejszymi instytucjami finansowymi w Polsce, w tym z bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi, towarzystwami funduszy inwestycyjnych.

Filary działalności Phinance to:

niezależność - współpracując z prawie 50 instytucjami finansowymi dajemy naszym klientom realną możliwość wyboru
długofalowość - nastawiamy się na współpracę z klientem dopóki "śmierć nas nie rozłączy"
kompleksowość - możemy dostarczyć naszym klientom każdy produkt finansowy, które będą potrzebować
zasady - zbiór zasad etycznych, którymi kierują się doradcy finansowi
kontrola - działalność Phinance jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego i Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Odwiedź stronę kancelarii - www.phinance.pl