O mnie

Krótko o moich doswiadczeniach

Szymon Mrugała

Nazywam się Szymon Mrugała i od ponad 4 lat pracuję zawodowo jako doradca finansowy. Moja pasja do finansów zrodziła się już w dzieciństwie, gdy próbowałem zrozumieć „świat, którym rządzi pieniądz”.

Wiedzę na temat finansów i przedsiębiorczości zdobyłem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, w Alternatywnej Szkole Biznesu i Rozwoju Osobowego oraz w klubie mówców i liderów Toastmasters.

Z sukcesem rozwinąłem również dwa projekty biznesowe w Krakowie, dzięki czemu rozumiem jak działa biznes, potrafię ocenić jego rentowność oraz dobrze orientuję się w aspektach finansowych przedsiębiorstw.

Lubię rozmawiać z ludźmi i rozwiązywać ich problemy, zwłaszcza te finansowe. To, czym kieruje się w pracy z osobami indywidualnymi to dobieranie rozwiązań, które będą zaspokajać wszystkie ich potrzeby bez konieczności generowania zbędnych kosztów. Moim zadaniem jest zająć się wszystkimi finansowymi aspektami moich klientów, aby mogli przeznaczyć swój czas i energię na dużo ważniejsze sprawy: swoją rodzinę, biznes, pasje.

Ze mną Twoje finanse będą prostsze. A Ty spokojniejszy.

Jestem członkiem organizacji Arena Biznesu w grupie Start.

Kancelaria Phinance to mój dom. Dlaczego ją wybrałem? Ponieważ jest największą niezależną firmą pośrednictwa finansowego w Polsce. Od 15 lat działa na polskim rynku zabezpieczając spokój swoich Klientów.

Phinance współpracuje obecnie z wszystkimi najważniejszymi instytucjami finansowymi w Polsce, w tym z bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi, towarzystwami funduszy inwestycyjnych.

Filary działalności Phinance to:

niezależność - współpracując z prawie 50 instytucjami finansowymi dajemy naszym klientom realną możliwość wyboru

długofalowość - nastawiamy się na współpracę z klientem dopóki "śmierć nas nie rozłączy"

kompleksowość - możemy dostarczyć naszym klientom każdy produkt finansowy, które będą potrzebować

zasady - zbiór zasad etycznych, którymi kierują się doradcy finansowi 

kontrola - działalność Phinance jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego i Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Odwiedź stronę kancelarii - www.phinance.pl