FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztują moje usługi?
Spotkanie i współpraca ze mną nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. W każdym produkcie finansowym (ubezpieczeniu auta, kredycie hipotecznym, inwestycji) wkalkulowana jest prowizja dla osoby/instytucji, która uruchomi daną umowę. Sztuką jest dobieranie takich umów, w których ta prowizja jest możliwie jak najniższa - to właśnie jeden z najważniejszych aspektów mojej pracy, aby dobierać klientom takie umowy, które realizują ich potrzeby w możliwie jak najniższej cenie. Współpracując ze mną masz dostęp do takich samych bądź tańszych produktów finansowych, niż podpisując umowy samodzielnie z przedstawicielami banków czy towarzystw ubezpieczeniowych.
Czy faktycznie jestem specjalistą w tylu dziedzinach?
Moją pracę można porównać do pracy lekarza pierwszego kontaktu. Badam sytuację finansową klientów, weryfikuję ich produkty finansowe i rozmawiam o ich oczekiwaniach. Jeśli z "diagnozy" wynika, że należy jedynie zmienić ubezpieczenie na życie na bardziej aktualne i ulokować nadwyżki finansowe, by zarabiały więcej, to robię to samodzielnie. Jeśli natomiast trzeba przygotować ubezpieczenie firmy czy kredyt inwestycyjny, to korzystam ze współpracy ze specjalistami - kolegami z naszego biura. W obsłudze moich klientów pomaga mi kilka osób, działamy zespołowo.
Jakie dokumenty przygotować na spotkanie ze mną?
To zależy od konkretnej sytuacji, aczkolwiek im więcej, tym lepiej. Niejednokrotnie u klientów, którzy potrzebowali kredytu na zakup mieszkania, odkrywałem, że przepłacają za ubezpieczenia na życie czy stare kredyty gotówkowe. Jeśli mamy zaoszczędzić setki czy tysiące złotych poprzez obniżenie kosztów danego produktu finansowego, to dlaczego nie przeznaczyć na to 10 minut czasu na spotkaniu? Produkty finansowe, które mogę dla Ciebie zweryfikować:
  • Ubezpieczenia na życie, grupowe, NNW,
  • Ubezpieczenia majątkowe, nieruchomości, komunikacyjne, firmy
  • Oszczędności, produkty inwestycyjne, regularnego oszczędzania, III filary, polisolokaty
  • Kredyty hipoteczne, ratalne, firmowe, inne zobowiązania